Jdi na obsah Jdi na menu
 


HoRoSkOpY

Vodnář (21.1.-20.2.)

Horoskop na rok 2007


Láska

Na začátku roku se asi budete chtít více prezentovat v okolí svých přátel, proto si najdete někoho blízkého, nebo ve stávajícím partnerství naberete na dominanci. Potřebujete přítele, nejen partnera. Mužům budou jejich ženy více milenkami, hodně si užijete jejich citlivosti, i když to navenek nedáte znát. U některých se více rozvinou vztahy do zahraničí, proto nebudete váhat masivně chatovat. Říjen je měsíc, kdy byste se měli hodně pobavit, v červnu bude hodně sexu.

Zdraví

Bude hodně závislé na tom, jak dlouho budete pracovat. Máte sklon trochu přehánět, proto by se to mohlo odrazit i dál. Vyhýbejte se více syntetickým jídlům a jezte zdravější potraviny. V dubnu pozor na možný problém s vyvrknutou nohou, dobře se kontrolujte. Saturn i Uran vám přejí ve vylepšování tělesné stavby, hodně posilujte a provádějte aerobik. V listopadu hrozí zlomeniny a větší problémy s nervy, proto byste se měli snažit omezovat. Jinak máte šťastný rok.


Práce

Budete hodně pracovat, ale bude vás to bavit. Nemálo z vás se vydá do zahraničí. Pokud pracujete pro nadnárodní firmu, můžete si najednou vydělávat víc, než jste čekali a taky se dost poučit a vlastně dovzdělat. Pozitivní Jupiter a Uran to jasně říkají. Pokud jste IT pracovníci nebo odborníci v potravinách, zdravotnictví a v řízení lidí, o to je to lepší. Naučíte se je lépe vést a podporovat tým. Větší množství přátel, tento rok získaných by vám mělo vydržet i do dalších chvil.

Peníze

Některým z vás se nečekaně zvýší platy, především pokud se dokážete pohybovat mezi lidmi a kolegy a mít hodně nápadů. Protože platy u cizích firem a díky exportu jsou vyšší, můžete si více dovolit. Nenakupujte cokoliv v dubnu a srpnu, jinak si přikupte techniku, budete jí více potřebovat. Auto na leasing a hypotéka je taky na vašem zvážení, ale v říjnu do toho zkuste jít. Moderní trendy vám vyhovují a přizpůsobujete se jim lépe, než by čekalo i vaše okolí.

Ryby (21.2.-20.3.)

Horoskop na rok 2007


Láska

Tento rok na ní tolik času nebude, Neptun spíš přidělává problémy a ostatní planety se taky netváří nadšeně. Musíte si vylepšit především vztahy doma, i když často budete chtít jezdit na výlety a navštěvovat příjemné lidi. Květen nebo červenec může být dobrým měsícem na nalézání dobrého vztahu, ale nemusí trvat příliš dlouho. Venuše radí, abyste kvůli vlastním rozmarům nerozbíjeli své příznivé vztahy, které doposud máte s blízkými.

Zdraví

Vaše situace je poměrně zvláštní, dávejte si dobrý pozor na stav vašich kostí, především na nohách. Častější rýmy a katary musíte hlídat, jezte více ovoce a berte vitamín C. V červenci hodně plavte, ale pokud možno v řece nebo moři, v bazénu získáte hodně bacilů. Na podzim budete slabší a vystresovaní, dieta vám proto pomůže lépe, než čekáte. Zajímejte se více o power jógu a jiné posilující a uklidňující zdravotní cvičení, na vaší práci to bude hned znát.

Práce

Vaše pracovitost je tento rok zvlášť pro vaši povahu enormní, hodně z vás si vyzkouší práci v zahraničí a jiní budou úspěšně stoupat na společenském žebříčku. Jenom ale na úkor mezilidských vztahů. Zdravotní sestry a lékaři jistě podlehnou vábení, stejně jako inženýři a umělci. Nebraňte se té zkušenosti, především pokud umíte dobře cizí jazyky, na cesty se vydejte v březnu nebo červenci. Jinak budete úspěšní ve službách a kosmetice, klientela bude solventnější a bude s ní lepší jednání.

Peníze

Těch budete potřebovat dost, ale zdá se, že si je vypracujete a nezískáte jako dar nebo dědictví. Objevte víc předpoklady pro získání a udržení dobrých postů, potom umíte být pohostinní a štědří lidé. Vaše nápady ve službách nebo reklamní oblasti budou značně, ale velký příjem si vyžádá problém ve vašich rodinných vztazích. Měli byste objevovat nové možnosti investic, především ve farmacii nebo správě salónů krásy a řemeslných dílen. V listopadu můžete rozhazovat.

Beran (21.3.-20.4.)

Horoskop na rok 2007


Láska

Tento rok pro vás může být poměrně rozporuplný. Toužíte se prezentovat jako zajímaví, ale muži vůči ženám nedokážou být příliš vnímaví. Budete přehlížet jejich potřeby. Na jaře díky vlivu Marsu budete vášniví, ale spokojíte se s málem citu. Jakoby budete fungovat více kariérně a lásku to zasáhne taky. Uran touží po změnách a větší blízkosti s partnery, se kterými si máte co říct, ale takových není nikdy dost. Hodně partnerů můžete potkat na cestách. V sexu se vám bude dařit v dubnu a na přechodu srpna a září, i před Vánoci.

Zdraví

Tento rok bude hodně o vyhýbání se virovým onemocněním a nečekaným komplikacím. Především v listopadu a prosinci můžete být oslabení. Kromě hlavy si kontrolujte, jestli jíte zeleninu, bude to důležité. Chronické problémy se zuby nebo ušima musíte řešit už v únoru, ale díky vlivu Marse a Venuše se situace brzy vylepší. Na začátku léta varuje Merkur i Uran před rychlou jízdou autem, budete mít sklon k mikrospánku. Kdybyste si pro ozdravný pobyt na horách nebo u moře zvolili říjen, bylo by to ideální.

Práce

Situace nebude příliš jistá, podle všeho to vypadá, že především pracovníci průmyslových odvětví budou mít problém s nepříliš velkou pravidelností platů. Mars ale říká, že když se aspoň na čas vydáte do zahraničí nebo dál od domova, výsledek bude jistější. Hlavně převoz produktů, materiálu nebo obchod vynese více peněz. Především květen a červen je určen aktivním pracovníkům marketingu. Na konci roku už buďte doma.

Peníze

Jejich výše na vašem účtu se bude odvozovat od vaší pracovitosti a ctižádostivosti. Podle Pluta to vypadá, že se sice musíte osobně omezovat, ale v červnu a červenci budete mít výdělky jistější a taky větší. Pokud máte akcie v zemědělských podnicích, zhodnotí se dobře. Měli byste uvažovat o nákupu pozemků, ale ne přes realitní kanceláře. Ke konci roku se dostanete do určité závislosti, proto si dejte pozor, co a jak vlastně děláte.

Býk (21.4.-21.5.)

Horoskop na rok 2007


Láska

Na začátku roku budete hodně ovlivněni prací a vyděláváním peněz, proto si lásky tolik neužijete. Na přelomu března a dubna se ale díky Venuši dočkáte spokojenosti ve svém stabilním vztahu, který vás naplňuje. Od půli července do půle srpna byste měli pobývat někde v přírodě, zažijete zajímavé milostné chvilky. Stejně tak i v říjnu budete erotice otevření, bude se o vás ale pokoušet někdo z vašeho zaměstnání, pozor na rozbíjení vztahů.

Zdraví

Budete si muset už v únoru dát velmi dobrý pozor na ochranu krku a průdušek, především astmatici. Zima zase nebude mírná, Venuše i Jupiter varují. Na jaře, kdy míváte nejvíc síly a vitality byste měli hodně běhat a chodit, potřebujete zlepšit svou motoriku a svaly by vás potom více bolely. Na začátku léta budete unavení, váš krevní tlak se neukáže jako stálý. V listopadu pozor na zlomeniny, které vám způsobí někdo jiný, omezte proto příliš náročné silové sporty, méně posilujte.

Práce

V lednu budete mít hodně práce, při které se musíte naučit ovládat nové programy na počítači nebo nové techniky při manuální práci, ale podle všeho budete dělat lukrativnější činnost než doposud. Ti z vás, kteří v sobě neobjevili obchodníky, by to měli změnit už v dubnu. Zajímavé výdělky čekejte na podzim, především v nákupu komodit nebo zboží do domácností. Bankovnictví je obor pro vás, přijde k vám dost příležitostí, jak ukázat schopnosti.

Peníze

Od začátku roku vám bude vynášet především vaše postavení, které jste si dobyli během minulého roku. Pluto vám dává příležitost, abyste si situaci vylepšovali, ale pomalu a strategicky. V březnu si dejte pozor na podvodníky, kteří se z vás snaží vylákat vyšší peněžní částky na pojištění. Letní dovolenou si kupte na konec července, najdete výhodné možnosti. Na podzim nedávejte příliš peněz partnerovi nebo osobám z vaší rodiny, rychle je utratí.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Horoskop na rok 2007


Láska

Už v lednu se ukáže, že láska kvete za každého počasí. Především cizinci na vás poletí. Ženy pro tento rok budou obzvlášť citlivé a vnímavé. Vyhýbejte se příliš fyzicky silným osobám, může jít o násilníky. Až v listopadu si lásku a sex užijete plnými doušky, proto se na všechno připravte. Pluto i Venuše vám přinesou hodně disponovaného partnera, který by měl být vnímavý nebo se toto všechno projeví u vašeho stávajícího partnera. Rafinovanost vás potěší.

Zdraví

Ze začátku roku musíte ihned začít cvičit, stačí ale míčové hry v tělocvičnách nebo pořízení si rotopedu. Nesmíte ale prostě zahálet, jak říká Merkur i Jupiter. V dubnu budete mít problémy s nohama, proto je často masírujte. Potřebujete častý pobyt v přírodě hlavně v červnu, jinak se může zhoršit stav vaší dýchací soustavy. Na konci srpna si budete stěžovat na pohybové problémy. Určitě tento rok pijte málo alkoholu, určitě by se vše brzy odrazilo na stavu jater!


Práce

Potřebujete lépe kvalifikovanější práci a protože jste inteligentní, zapište se do všech kurzů, které vám nabídnou vaši nadřízení. Budete mít problém používat cizí jazyky a především v březnu vám Merkur i Jupiter ukážou váš problém. V červnu a červenci se budou mít dobře obchodníci, prodejci a řidiči, stejně tak ale zažijí štěstí studenti, skvěle zvládnete zkoušky. Pokud pracujete pro zahraniční firmy, tolik veselé to nemůže být. V září a říjnu si budete užívat odpočinku.

Peníze

Vaše příjmy nejsou vždy příliš pravidelné, proto byste se měli především v březnu zamyslet, jestli nedělat jiné povolání. V dubnu vám víc pomůžou vaši kamarádi. Důležitý pro vás může být především podzim, kdy vyděláte díky dobrým vztahům s lidmi, které dlouho znáte. Musíte být ale hodně pracovití, jak říká Merkur i Venuše a hlavně se nespoléhejte na štěstí, jak se zmiňuje vazba Jupiteru. Pro výdělek nejezděte do zahraničí, ani nespoléhejte na partnerovy konexe.

Rak (22.6.-22.7.)

Horoskop na rok 2007


Láska

Na začátku roku budete hodně závislí na partnerovi a snad i proto poměrně dost sami. Brzy budete přitažliví pro vaše nadřízené, především cizince, kteří o vás mají sexuální představy. Dejte si proto pozor na vyzývavost. V květnu si můžete vybírat milence nebo partnery podle vašeho gusta, ale díky Venuši budete raději, pokud se z pasivity probere milovaný partner. Před Vánoci můžete zažít velký uragán vášní, které vás dokážou hluboce uspokojit.

Zdraví

Na začátku roku asi budete trpět nechutenstvím, takže můžete vesele držet diety. Ale bez chutného jídla dlouho nevydržíte. Chronické problémy se žaludkem a zažíváním ale řešit musíte brzy, už březen vám přinese nejistotu. Jen výjimky budou potřebovat operaci. Můžete se taky jednoduše zranit při nakládání s předměty ve vašem domově. Hlavně v říjnu ale bude svěžejší, choďte pravidelně plavat nebo do sauny. Problémy s plicními výběžky řešte bylinnými preparáty.


Práce

Nezdá se, že byste měli ve své práci vyniknout, spíš se budete muset naučit lépe jednat s lidmi. Pokud pracujete v kontaktních povoláních, jako je prodej, hotelnictví a restauratérství, musíte si dát pozor na nepříjemné chování a nálady. Může vás to stát i místo. Především na konci března bude složitě. Štěstí naopak budete mít celý rok díky znalostí jazyků, jak říká Jupiter. Hodně získáte, pokud jich umíte víc, nebojte se prezentovat, především v říjnu a listopadu. Díky tomu zažijete radost i pobavení.

Peníze

Tento rok budou mít až příliš rychlý oběh, proto si dejte pozor, jak s nimi nakládáte. Umíte si najít dobré partnery do podnikání i vaši blízcí vám pomůžou, hrozí ale drobné krádeže, peněženku mějte dobře uschovanou. Nebojte se o penězích jednat s odborníky, především v bankách a díky poradcům, protože vám to hodně dá, jak v tuto chvíli sami ještě nečekáte. Především na podzim si peníze dokážete užívat, ale Pluto je striktně proti rozhazování. Postupujte opatrně.

Lev (23.7.-22.8.)

Horoskop na rok 2007


Láska

Tento rok byste měli najít hodně přátel, především žen. Díky postavení Jupiteru to vypadá, že budete mít štěstí ve vztazích s cizinci a na dálku, zažijete hodně potěšení, i hmotného. V únoru to vypadá na různé partnerské neshody, musíte slevit ve svých očekáváních ohledně partnera. V dubnu můžete všechny zanedbávat, proto se dočkáte opravdu zvláštních reakcí. Srpen a září by ale mělo být plné lásky, tolerance a návratů lidé, kteří se rozešli. Budete zářit jako slunce.

Zdraví

Tato zima je na vás příliš tuhá a především únor bude dělat problém vašemu krevnímu tlaku, možná i srdci. Nebojte se vydávat na běžky nebo cvičit při aerobiku. V červnu bude dobré, abyste se vydali se svými známými na dlouhé cesty, pokud je to možné. V listopadu pozor na zranění horní části těla, buďte opatrní při práci a sportu. Díky Jupiteru to ale vypadá, že se větším problémům tento rok dokážete vyhnout, máte více štěstí, než rozumu, jak se říká.


Práce

Podle postavení hvězd se zdá, že se pro vás práce konečně stane víc zábavou. Vsaďte na své přátelské vazby a přející kamarády, o hodně si polepšíte především díky vlastním schopnostem. Pokud máte tvořivé zaměstnání, nebo jste řemeslníci, půjde vám jednoduše od ruky. Jestli pracujete v restauraci nebo zábavním podniku, hodně vyděláte, luxusní zboží se bude taky prodávat. Firmy a obchody zakládejte především v druhé půli srpna a na začátku prosince.

Peníze

Více peněz byste mohli získat díky vašim přátelským stykům ve společnosti, ale především díky kreativitě a nápadům. Máte štěstí v podnikatelské oblasti, ale začnete vydělávat i jako manažeři a organizátoři aktivit. Nebojte se s důvěrou investovat, máte předpoklady, aby se vše dobře hnulo. Moc nenakupujte zboží v květnu a listopadu, jinak buďte velkorysejší než minulý rok. Máte potřebu nějak odškodnit vaší rodinu, společná dovolená v srpnu se proto vyplatí, nešetřete na ní.

Panna (23.8.-22.9.)

Horoskop na rok 2007


Láska

Začátek tohoto roku naznačuje, že se hodně napracujete a hlavní vaší snahou je upevnit si vztahy v zaměstnání. Venuše vypovídá, že už začátek roku může být zajímavý. Jinak jste příliš skromní a vaše nervozita se přenáší na partnera. Především březen a červen bude problematický na rozchody. Pokud chcete rozvinout zajímavý vztah, vydejte se v květnu nebo prosinci na hory, potkáte zajímavou osobu. Víc si vás oblíbí vaši rodiče, více je navštěvujte.

Zdraví

Máte s ním problémy, protože hodně pracujete a málo odpočíváte. Dejte si pozor, abyste v březnu nebrali příliš mnoho antibiotik a prášků! Mohly by narušit vaši imunitu a funkci střev. Zelenina jako česnek nebo cibule a přírodní látky užívejte pro posílení organizmu víc. Podle všeho se v květnu můžete cítit hodně šťastně, proto dost choďte. Na konci léta nepřehánějte práci, jak naznačuje Mars, ale naučte se nová dýchací cvičení. Přes rok příliš neplavte v bazénech.


Práce

Vaše pracovní schopnosti jsou enormní, ale připadá vám, že je musíte neustále procvičovat. V kancelářských profesích a v učitelství vám hrozí problémy, ale podle Merkuru, Saturnu i Marse se zdá, že budete velmi úspěšní a dokonce se naučíte lépe vyjadřovat a prezentovat vlastní schopnosti. Proto se především na jaře víc snažte dokazovat, do jaké míry jste silní. Na podzim už budete sbírat dobrá východiska.

Peníze

Víte, že musíte především pracovat, i když vám zaměstnanecký poměr nevyhovuje. Ale dává vám hodně jistoty. Jako jedni z mála budete mít po Vánocích peníze, abyste nakupovali z výhodnou slevou, bude toho hodně. V květnu se vydejte na chvíli za hranice, dosáhnete zisků při nákupu i prodeji. Víc vyděláte taky na schopnosti přesvědčovat, jako pojišťovací agenti nemáte větší konkurenci. Účty tak půjdou lépe do plusových čísel, ale nevydávejte příliš za domácnost.

Váhy (23.9.-23.10.)

Horoskop na rok 2007


Láska

Především ve vašich citech budete mít tento rok štěstí. Díky vlivu Jupitera můžete potkávat zajímavé osoby s dobrým postavením a Luna přeje seznamování. Už leden by mohl být plný sexu a radovánek, Venuše to jasně ukazuje. Díky vlastní výmluvnosti získáte hodně zajímavé partnery, možná i ze zahraničí. V listopadu budete pro partnera hodně důležití, užijete si jejich nekončícího zájmu. Tento rok využijte pro větší míru zábav, než v minulém, upracovaném a smutném.

Zdraví

Pokud jste nervóznější, odráží se to především na vašem vylučování. Proto se naučte vyhýbat stresům tím, že se uvolníte vždy před spaním. Jupiter i Uran naznačují, abyste už v únoru začali cvičit pod halou, nebojte se víc plavat a chodit na masáže kostí. Především svaly na krku a kolem beder musí být lépe uvolněny. V červenci si dejte pozor na hlavu a zuby, stejně tak i na stav svých nohou, nedělejte extrémní sporty. Běhání vás začne bavit na podzim, což je dobře.


Práce

Více štěstí zažijete, když se budete snažit o povolání spojených s kontaktem s lidmi. Jako recepční, lidé v telekomunikacích nebo P. R. agenturách se můžete uplatnit lépe. Výuka jazyků může mít rychlý spád a vy pochopit, že vám chyběla jen konverzace. Jupiter i Venuše se na všechno dívají pozitivně. Zaměstnání spojené s cestováním vám přinese hodně nových zážitků. Stres už zvládáte dobře, nepracujte ale tam, kde vám nevěří a podvádí vás, jak zjistíte.

Peníze

Patříte sice ke skromným lidem, ale potřebujete větší odměnu kvůli spokojenosti doma. Snažte se všechno pořádně zdůraznit a vymluvit si. Vůbec, vaše schopnost získávat z obchodu a reklamy se hodně zvětší. Nebojte se hodně vydělávat v červenci a srpnu, protože nemálo získáte, když se ostatní baví. V listopadu si už můžete koupit i luxusní zboží, dárků bude tento rok víc. Jupiter i Pluto se tváří pozitivně na přátelské vazby a schopnost dělat společníky ve firmách.

Štír (24.10.-22.11.)

Horoskop na rok 2007


Láska

Tento rok se do všeho hodně dostanou majetkové otázky a do vašeho partnerství taky. Nezdá se, že byste byli zrození pro partnerský život, ale dlouhodobá vazba mezi Saturnem a Plutem vás možná donutí potvrdit déletrvající vztahy. Březen a červenec pro to můžou být ideální. Jinak v tomto roce příliš výbojní nebudete, spíš se budete snažit potvrzovat si vlastní funkční vztahy mezi vámi a blízkými. Hledejte jistotu v přátelství se staršími lidmi, kteří vám dobře poradí.

Zdraví

Budete se muset dobře starat o vlastní nervy, především v oblasti krku. Květen ale jasně naznačuje, že musíte mít víc v pořádku lymfatický systém. Nechejte si dělat masáže a hlavně zábaly ve střední oblasti těla. Pánové asi tento rok budou častěji u urologa, nebojte se ale za ním jít, stejně jako dámy za gynekologem. V srpnu půjde o praktickou věc, protože nečistoty ve vodě vám mohly ublížit. V říjnu pozor na stav vašich třísel! Dávejte si pozor na zbrklé pohyby.


Práce

Více z vás bude pracovat v dopravě a podobných firmách, taky v exportu a importu zboží. Bude se to týkat strojního zařízení, ale stále častěji i zajímavých přírodních a potravinářských produktů. Můžete více podnikat v mase a uzeninách, rozumíte jim dobře. Pro úspěch potřebujete pracovat především o letních prázdninách, tak v tu dobu oželte dovolenou a poznáte změny, kterých se vám dostalo. Nevěnujte se ale příliš riskantním, fyzicky náročným povoláním.

Peníze

Zdá se, že budete mít šanci si pořádně vydělat, pokud se nebude bránit obchodu a výměně zboží. Hlavně díky bankovním produktům získáte větší jistotu, především při jednání se zastoupeními zahraničních bank. Snažte se nakupovat více potravin než přístrojů a taky něco investovat do starožitností, může se vám to nečekaně vyplatit během celého roku, jak říká Pluto, Saturn, ale nakonec i výrazná síla Jupitera. Budete se cítit bohatší a úspěšnější.

Střelec (23.11.-21.12.)

Horoskop na rok 2007


Láska

V tomto roce byste měli být sebevědomí a přátelštější, než minulý rok. Vůbec budete mít i v lásce štěstí, především pánové budou dobývat citlivé ženy ze svého okolí. Jupiter naznačuje, že najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat. Venuše naznačuje, že v březnu nebo dubnu přijde dobrá příležitost, cizince se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených. Zažijete hodně radosti a vtipných situací, i rychlého sexu s náhodnými partnery.

Zdraví

Především sport a pohyb vám umožňují se věnovat tomu, co vám plně vyhovuje. Minulý rok jste se asi potýkali s chronickými problémy, ale tento vám vyhovuje hodně pohybu a optimistická nálada. Jupiter i Mars vám proto zabraňují, abyste podléhali nemocím, to bude minimální. Snad jen v červnu a červenci pozor na stav stehenní oblasti, mohli byste si přetrhnout svaly a taky na hlavu. V září sport omezte, hrozí vám zlomeniny, věnujte se jen běhání a lehčím aktivitám. Nepijte.


Práce

Konečně máte šanci se plně realizovat. Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem získáte mnoho úspěšných chvilek. Březen vám dá příležitost, jak začít něco znovu a velmi úspěšně, Mars vám podporuje, stejně jako Pluto a Jupiter. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit silou vlastní osobnosti. Na konci roku všechno už jenom potvrzujte přesnou administrativou, kterou ještě nezvládáte dobře.

Peníze

Čím dál v tomto roce postupujete, tím víc je pravděpodobné, že vyděláte hodně. Jupiter vás přímo žene do šťastných příležitostí, ale máte je sklon propásnout, proto si dejte dobrý pozor a snažte se získávat. Především v exportu zboží a díky cestovním kancelářím hodně vyděláte, v červnu díky společníkům a kolegům, jen v září musíte dost zabrat, abyste netratili. Pluto je ale s pevným vlivem, který vaše bohatství jen potvrzuje. Máte proto náladu na luxus.

Kozoroh (22.12.-20.1.)

Horoskop na rok 2007


Láska

Tento rok začnete trochu více zaměření na jiné kvality, než je láska, ale přece jenom pozitivní vazba mezi Saturnem a Plutem znamená, že jste možná objevili někoho, kdo vám může zůstat na dlouho blízký. Proto se snažte ho udržet, už proto, že je tak dobrý v sexuální oblasti. Krásný bude především květen, v té době buďte i vy aktivní v lásce a vzájemném přibližování se. V září se určitě s partnerem vyjdete na dovolenou, která by mohla být záležitostí snů.

Zdraví

Tento rok budete slabí a pokud máte chronické problémy s kostmi nebo kůží, dejte si pozor. Především na stehnech a nohách půjde o větší problém, svěřte se do plné péče odborníků. Potřebovali byste lázně, nejlépe někdy zjara, kdy se vše může dobře hojit. Chvíli v srpnu nebo říjnu se vám může zdát, že se díky vašemu aktivnímu postoji věci zlepšují. Chraňte si dobře taky duševní zdraví a příliš nejezděte automobily po přecpaných silnicích, vadí vám to víc.


Práce

Pokud jste se rozhodli být zaměstnáni ve správě majetku, bankách nebo velkých energetických závodech a rafinériích, udělali jste dobře. Můžete pracovat na své kariéře a jistějších výdělcích, než které jste sami mohli očekávat. Taky můžete lépe nakládat s nemovitostmi a prodejem větších předmětů. Pro příští rok si klidně zvolte účetní povolání, bude stejně výhodné. Zdá se ale, že někteří z vás na jaře a podzim upadnou do pasivity, proto pozor.

Peníze

Tento rok máte jistotu ve stálých příjmech, které vám chodí s velkou pravidelností na účet. Je to pro vás lepší, i když jste jako zaměstnanci na odměnách závislí na šéfově benevolenci. Chtěli byste více získávat z nějakého dědictví, ale nějak není možné ho plně užívat, příští rok by měl být mnohem lepší. Málo nakupujte věci do domácnosti v březnu, Mars vám dělá problémy, stejně jako Venuše na podzim. Máte před sebou vidinu růstu, proto jste ochotni se na chvíli omezit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

???

(Odv@r, 18. 3. 2007 13:40)

??trapný, ale pozoruhodný...??????????????????????????????????????????????????????????????????,,

???

(???, 13. 3. 2007 15:45)

?? zvláštní ale pozoruhodné...??????????????????????????????????????????????????????????????????,,

Kluk

(Kluk, 1. 3. 2007 18:53)

Já sem kluk, a ty ne!!!Heč mám jistý výhody, i když sem je zapomněl...